Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası


Kullanım Koşulları ve Gizlilik PolitikasıPasso Health Travel Services www.passotours.com sitesine hoş geldiniz. “Kullanım Koşulları” ve “Gizlilik Politikası” web sitemizde sunulan hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içerir. Şirketimiz hakkında detaylı bilgileri almak için “Hakkımızda” başlığı altında ulaşabilirsiniz.

Web sayfamızı ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda bu koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğiniz beyan ve taahhüt etmiş olursunuz. Şirketimiz zaman belirtmeksizin bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullarda yapılan her değişiklik, sitemizde yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Bu nedenle sitemizi her ziyaret ettiğinizde, “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası” bölümünü düzenli şekilde göden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bu web sayfasının ilk güncelleme Tarihi: 01.02.2018’dir.

KULLANIM KOŞULLARI

 • Passo Health Travel Services web sayfası bir Passo Turizm Seyahat Acentesi ürünü olup Türkiye Cumhuriyeti kanunları uyarınca kurulmuş ve varlığını sürdüren bir limited şirket olan, Antalya Ticaret Siciline 87809 sicil numarası ile kayıtlı bulunan ve merkez adresi Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 117-6 Muratpaşa-Antalya adresinde bulunan Passo Turizm Seyahat Tic. Ltd.Şti’dir.
 • Passo Health Travel Services’e ait www.passotours.com uzantılı web sayfasında yer alan bilgilerin sahibi ve içerik sağlayıcısı Passo Turizm Seyahat şirketidir ve bundan sonra Passo Tour olarak anılacaktır.
 • Web sayfasını kişisel kullanımı için ziyaret eden ve (veya) web sayfası aracılığı ile şirketimizin tanı ve tedavi amacı taşımayan online hizmetlerinden üye olmak şartıyla faydalanan gerçek kişi “Kullanıcı” dır. Kullanıcı, işbu Kullanım Şartlarında belirtilen amaç ve yetki çerçevesinde web sayfasını kullanır. Kullanıcı, web sayfası üzerinde hukuka ve Kullanım koşullarına aykırı, haksız ve yetkisiz bir tasarrufta bulunmaz.
 • Kullanıcı, Kullanım Koşulları ile birlikte Gizlilik hükümlerini de okuduğunu, anladığını ve gizlilik kurallarına da uygun davranacağını kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.
 • Kullanıcı, web sayfamızı ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda bu koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğiniz beyan ve taahhüt etmiş olursunuz. Kullanıcı bu taahhüdüne aykırı davranması halinde web sayfasına erişimin engellenebileceğini ve üyeliğinin iptal edilebileceğini ve hakkında yasal yollara müracaat edilebileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.
 • Bu web sayfasında çeşitli web sayfalarına link verilerek yönlendirme yapılmasının tek amacı tamamen kullanıcıya bilgi vermektir. Passo Tour web sayfasında hiçbir ticari amaçla link vermez ya da yönlendirme yapmaz. Passo Tour’un izni olmadan Kullanıcı veya diğer üçüncü bir kişi bu web sayfasına link verilemez.
 • Yönlendirme yapılan web sitelerinin içeriklerini Passo Tour denetlemez, garanti etmez ve sorumluluk kabul etmez. Dolayısıyla yönlendirme yoluyla ziyaret ettiğiniz web sayfalarda yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Herhangi bir web sayfasında Passo Tour logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
 • Passo Tour web sayfasında bulunan bilgileri yeniden düzenlemek, silmek, değiştirmek vs hakkına sahiptir. Bu sebeple oluşabilecek muhtemel hatalar veya değişikliklerden dolayı Kullanıcıya ve diğer üçüncü kişilere karşı hangi bir sorumluluğu yoktur.
 • Passo Tour web sayfasında bulunan her türlü içerik ve bilgilerin tam ve güncel olması Kullanıcıya herhangi bir garanti vermez.
 • Passo Tour web sayfasında yer alan linkler ile ulaşılan portal ya da web sitelerinde yayınlanan bilgiler bakımından firmamızın Kullanıcıya karşı herhangi bir taahhüdü yoktur. Bu sayfada risk taşıyan, yoruma açık ve bazı belirsiz ifadeler içerebilir. O nedenle kullanıcı bu bilgileri olduğu gibi kaynak olarak kullanamaz. Kullanıcı bu sayfadan edindiği bilgileri kullanmasından dolayı herhangi bir nedenle zarara uğramasından firmamızı sorumlu tutamaz. Kullanıcının web sayfası nedeniyle oluştuğunu veya oluşacağını iddia ettiği zararlardan hiçbir şekilde şirketimiz sorumlu değildir.
 • Passo Tour web sayfasında yayınlanan içerik, reklam ve diğer tüm bilgiler Kullanıcının özel durumu hakkında tanı, tedavi anlamı veya tavsiye niteliği taşımaz. Bu tür içeriklerin tamamı sadece sağlık konularında toplumu bilgilendirme amaçlı hazırlanmış genel bilgiler içermektedir. Her türlü tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 • Passo Tour web sayfasının düzenli hizmet vermesini garanti etmez, web sayfasının çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir ve hatta tamamen durdurabilir. Bu nedenle Kullanıcıya ve diğer üçüncü kişilere karşı herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 • Passo Tour web sayfasında virüs ve benzeri özellikler içermeyen kötü amaçlı programlar içermez. Ancak topluma açık bir sayfa olması sebebiyle her an kötü amaçlı programlarca saldırıya uğrayabilir. O nedenle bu web sayfasından herhangi bir bilgiyi yükleme yapmanız halinde kötü amaçlı yazılımların bulaşmayacağını garanti etmez. Olası kötü amaçlı programların bulaşması nedenler ile firmamızın Kullanıcı ve üçüncü kişilere karşı bir sorumluluğu yoktur.


Bu içerikle ilgili bir makale henüz eklenmemiştir.