Sıkça Sorulan Sorular(SSS)


SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Passo Health Travel Services web sistemi işleyişi hakkında ve ürünlerimiz ile ilgili kısa bilgilendirmeler aşağıda ki gibidir;

Passo Health Travel Services web sayfasında hangi ürünleri bulabilirsiniz?

Tedavi süreçleri ve Sağlık hizmetleri, Konaklama, Transfer, Günlük turlar, Araç kiralama, Spor, Golf, Kongre ve Toplantı gibi Turizm hizmetleri.

Nasıl Rezervasyon yapabilirsiniz?

Uluslararası kriterlere uyan A Gurubu Seyahat Acentesiyiz. Bu nedenle bütün hizmetlerimiz sadece Rezervasyon ile yapılır.

Sağlık Seyahati için, hastane ve doktor ile tedavi programını yapmak içim en az 1 ay önceden iletişime geçin. Diğer hizmetler için en az 48 saat önce bizimle temasa geçiniz.

Transfer için havalimanında nasıl karşılanacaksınız?

Havalimanında bize bildirmiş olduğunuz isminize göre veya vermiş olduğunuz firma ismi ile karşılanırsınız.

Tüm hizmet verdiğimiz varış noktalarında misafirlerimiz personelimizce karşılanıp binecekleri araçlara yönlendirilir. Bu sayede doğru araca en kolay biçimde erişim sağlanır.

Karşılama hizmetleri yukarıdaki tüm transfer hizmetler için geçerli olup herhangi bir ücrete tabi değildir.

Konaklamanızı nasıl organize ediyoruz?

Türkiye’de tedavi için gönüllü olduğunuzda uzman doktorlarımız sağlık durumunuzu detaylı inceleyecek ve buna göre bir tedavi programı hazırlayacak. Sağlık durumunuz ve tedavi programı hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz. Tedaviye başlamak için onayınız alındıktan sonra gezi planınızı, konaklama yerinizi, doktorunuzla randevu gününüzü ve tedavi hizmetinizi organize edeceğiz. Bütün bu süreç tedaviye başlangıç tarihinden en az bir ay önce yapılmalıdır.

Tedavinizin maliyeti nedir?

Tedavi masrafınız tedavi yönteminize ve tedavi prosedürlerine bağlıdır. Size bildirilen fiyat tedavinizle ilgili minimum fiyat seviyesidir. Doktorlarınız tedavi sürecinde ek testler ihtiyaç duyarsa fiyat da buna göre biraz değişebilir.

Kalma süreniz nedir?

Kalmanızın süresi sağlık durumunuza ve size uygulanacak olan tedaviyi bağlıdır. Bütün bunlar doktorlarımız tarafından sağlık durumunuz incelenecek ve kalış sürenizi de içeren tedavi ayrıntıları hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.

Diğer sormak istediğiniz sorular için lütfen bizi arayınız veya health@passotour.com adresinden bize yazınız.


Bu içerikle ilgili bir makale henüz eklenmemiştir.