Tedavi Olmak için Neden Türkiye?


Tedavi Olmak için Neden Türkiye?

Her yıl otuz beş milyondan fazla kişi Türkiye’ye tatile geliyor. Ancak bazıları sadece tatil için değil tedavi için de geliyorlar. Bu kişiler burada hem tatil yapıyor hem de tedavi oluyorlar. Avrupalı, Asyalı ve Afrikalı birçok ülke vatandaşları tedavi olmak için Türkiye’ye ye geliyorlar.

Özellikle kalp hastalıkları gibi önemli bir rahatsızlığı bulunan Avrupalı turistler, kendi ülkelerinde ameliyatlarını yapma şansları olmasına karşın, Türk doktorları tercih ediyor. Yabancı hastalar, Türk hekimlerinin cerrahi ameliyatlarda son derece uzman olduğunu söylüyor.

Dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye tatil yapmaya gelen milyonlarca yabancı turistler var. Tatil yaptığı sırada hasta olanlar, tatil bölgedeki hastanelere gidip tedavi olunca buradaki hastanelerinin Avrupa’daki birçok hastaneden daha iyi olduğunu görüyorlar.

Sürekli yabancı hasta muayene eden Türk doktorlar, yabancı hastaları tedavi etme konusunda çok deneyim kazandılar. Ciddi ameliyatlar geçirip sağlığına kavuşan birçok turist, ülkelerine döndüğünde aynı rahatsızlığa yakalanan tanıdıklarına da Türk doktorlarını öneriyor.

Passo Health Travel Services olarak çalıştığımız hastanelerde yaptığımız araştırmalarda yabancı hastaların en çok Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahı, Plastik cerrahi, Saç ekimi ve organ Nakli konusunda hastanelerimizde tedavi oluyorlar.

Bazı yabancı ülke vatandaşları, yılın birkaç ayını Türkiye'de, diğer ayları ise kendi ülkelerinde geçirirler. Bu kişiler tedavilerini yaptırmak veya ihtiyaç halinde ameliyat olmak için her zaman Türkiye'yi tercih ediyorlar. Örneğin; Türkiye’nin tatil şehri olan Antalya’da yaşayan Avrupalı ve Rusya ülkeleri vatandaşları ile konuştuğumuz da Türk hastanelerinden aldıkları hizmetten oldukça memnun olduklarını söylerler.

Sadece 2017 yılında Antalya’daki hastanelerimizde 100’ün üzerinde açık kalp cerrahisi yapılmıştır. Kırgız, Rus, Alman, Danimarkalı kısacası dünyanın her milletinden hastalarımız oldu, hepsi ameliyatlarını oldular ve daha sağlıklı olarak ülkelerine döndüler.

Antalya’nın dışından, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Adana gibi Türkiye'nin diğer şehirlerde de çok modern hastanelerimiz var.

Türkiye’deki sağlık hizmetleri standardı Amerikan tarzını benimsemiştir. En modern tıp araçları kullanılarak tedavilere başlanır. En gelişmiş teknoloji ile ameliyatlar yapılır.

Dünyada ilk defa yapılan bazı çok zor ameliyatları Türk doktorları yapmıştır. Örneğin, ilk karaciğer nakli Ankara'daki bir hastanede, ilk yüz nakli ise Antalya'daki bir hastanede yapıldı. Bu ameliyatları yapan doktorlar ve ameliyat ekibinin tamamı Türk’tür.

Başarılı Türk doktorlar konferanslar için birçok ülkeden davet alıyorlar. Türk doktorlar bu konferanslarda yaptıkları ameliyatları ve tecrübelerini anlatıyorlar.

Başka ülkelerden Türkiye'ye gelen doktorlar var. Onlar burada yeni ameliyat tekniklerini görüyorlar ve Türk doktorların tecrübelerini araştırıyorlar.

Artık, neden tedavi için Türkiye'yi tercih edeceğinizi biliyorsunuz. Burayı seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Burada daha iyi hissedeceksin.

Burada en konforlu tedaviyi uygun maliyetle satın alabilirsiniz.

Modern hastaneler, tecrübeli doktorlar ve Türk misafirperverliği, hepsi bir arada.Bu içerikle ilgili bir makale henüz eklenmemiştir.